O metodě

iSmartLanguage je nejrychlejší metoda, jak se naučit cizí jazyk. Je vhodná jak pro úplné začátečníky, tak i pro studenty s různou pokročilostí. Je to naprosto přirozená metoda, vhodná i pro ty, kteří si myslí, že na jazyky nemají talent.

Tyto kurzy vycházejí z metody Imitum®. Při studiu využijete 97 % vašich smyslů (člověk přijímá 85 % informací zrakem, 12 % sluchem a jen 3 % ostatními smysly). Lidský mozek si mnohem více zapamatuje, když informace vidí i slyší zároveň (dle vědeckých poznatků bulharského neurologa a psychoterapeuta Georgi Lozanova).

Metoda využívá logickou paměť – nejúčinnější druh paměti, kdy se informace ukládají v logickém celku (celá věta, příběh). Stejným způsobem se rodný jazyk učí i malé děti. Nejdříve poslouchají, pak napodobují dospělé a nakonec se samy snaží tvořit vlastní slovní spojení a věty.

Tato metoda vás naučí rozumět rodilým mluvčím, mluvit se správným přízvukem, myslet v angličtině bez překládání do češtiny nebo z češtiny a podvědomě si osvojíte slovní zásobu i gramatiku – a to bez šprtání nazpaměť!

iSmartLanguage je dostupný pro iPhone®, iPod touch® a iPad®.

 

 

ZDARMA a nezávazně si vyzkoušejte (jedna lekce), jak aplikace funguje a co vše kurz obsahuje. Pro zahájení studia vám stačí přímo z aplikace zakoupit zvukové nahrávky k vámi vybraným lekcím nebo rovnou celý komplet. V kompletu za výhodnější cenu získáte navíc všechny bonusové lekce, které samostatně nelze získat. Dostupné kurzy angličtiny pro váš iPhone, iPod touch či iPad stahujte z iTunes®.